Kluby
Dokumenty
Kontakt
Linki
Archiwum
Aktualności
Władze
WGiD
Ligi męskie
3LM
U-16 M
U-15 M
U-14 M
U-13 M
U-19 M
U-17 M
U-12 M
U-11 M
Ligi kobiece
U-15 K
U-16 K
U-14 K
U-13 K
U-19 K
U-17 K
U-12 K
2LK
U-11 K
Archiwum Lig
U-20 M
U-18 M
U-22 K
U-18 K
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
Suzuki 1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
Liga juniorów starszych
Liga juniorów
Liga juniorów B
Liga kadetów
Liga kadetów B
Liga młodzików
Liga młodzików B
Liga juniorek starszych
Liga juniorek
Liga juniorek B
Liga kadetek
Liga kadetek B
Liga młodziczek
Liga młodziczek B
U-11 K
U-11 M
SEZON: 2019/2020
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
Energa Basket Liga Kobiet
Suzuki 1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
Energa Basket Liga Kobiet
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
U-20 M
U-18 M
Juniorzy B U-16 M
Kadeci U-15 M
Kadeci B U-14 M
Młodzicy U-13 M
U-22 K
U-18 K
Juniorki B U-16 K
Kadetki U-15 K
Kadetki B U-14 K
Młodziczki U-13 K
Młodzicy B U-12 M
Młodziczki B U-12 K
Juniorzy starsi U-19 M
Juniorzy U-17 M
Juniorki starsze U-19 K
Juniorki U-17 K
2LK
U-11 K
U-11 M
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICZKI
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Cały sezon
Rzuty za 3
Celne rzuty za 3 suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Celne rzuty za 3 suma
Celne rzuty za 3 śr.
Oddane rzuty za 3 suma
Oddane rzuty za 3 śr.
Skuteczność za 3
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Celne rzuty za 3 suma
Celne rzuty za 3 śr.
Oddane rzuty za 3 suma
Oddane rzuty za 3 śr.
Skuteczność za 3
1.
Presley Hudson
DGT AZS Politechnika Gdańska
21
53
2.52
131
6.24
40.5
2.
Marissa Kastanek
Arka Gdynia
19
45
2.37
104
5.47
43.3
3.
Monika Jasnowska
CosinusMED Widzew Łódź
21
41
1.95
114
5.43
36
4.
Elżbieta Międzik
KS Basket 25 Bydgoszcz
21
41
1.95
82
3.90
50
5.
Laura Juskaite
PolskaStrefaInwestycji Enea AJP Gorzów Wlkp
21
40
1.90
102
4.86
39.2
6.
Rebecca Allen
Arka Gdynia
17
40
2.35
87
5.12
46
7.
Jennifer O'neill
KS Basket 25 Bydgoszcz
21
39
1.86
95
4.52
41.1
8.
Chloe Wells
Wisła Kraków
21
39
1.86
108
5.14
36.1
9.
Gabrielle Rae Ortiz
AZS Uniwersytet Gdański
18
38
2.11
127
7.06
29.9
10.
Julia Grądzka
Polski Cukier AZS UMCS Lublin
20
37
1.85
100
5.00
37
11.
Weronika Gajda
KGHM BC Polkowice
21
37
1.76
106
5.05
34.9
12.
Maja Šćekić
Energa Toruń
20
31
1.55
92
4.60
33.7
13.
Nevena Jovanovic
1KS Ślęza Wrocław
19
31
1.63
100
5.26
31
14.
Kateryna Rymarenko
KS Basket 25 Bydgoszcz
20
31
1.55
92
4.60
33.7
15.
Karina Michałek
KS Basket 25 Bydgoszcz
21
27
1.29
54
2.57
50
16.
Aleksandra Pawlak
Enea AZS Poznań
17
26
1.53
70
4.12
37.1
17.
Barbora Wrzesiński
Arka Gdynia
19
26
1.37
71
3.74
36.6
18.
Ewelina Gala
CosinusMED Widzew Łódź
21
25
1.19
81
3.86
30.9
19.
Marta Urbaniak
Energa Toruń
18
25
1.39
90
5.00
27.8
20.
Jovana Popović
Polski Cukier AZS UMCS Lublin
20
25
1.25
71
3.55
35.2
21.
Artemis Spanou
KGHM BC Polkowice
20
24
1.20
58
2.90
41.4
22.
Agata Stępień
AZS Uniwersytet Gdański
20
23
1.15
82
4.10
28
23.
Alexis Peterson
Polski Cukier AZS UMCS Lublin
20
23
1.15
71
3.55
32.4
24.
Naomi Davenport
Energa Toruń
15
22
1.47
57
3.80
38.6
25.
Sylwia Bujniak
DGT AZS Politechnika Gdańska
21
22
1.05
76
3.62
28.9
26.
Emilia Lamparska
Energa Toruń
19
21
1.11
76
4.00
27.6
27.
Olena Samburska
AZS Uniwersytet Gdański
15
21
1.40
70
4.67
30
28.
Julia Drop
CosinusMED Widzew Łódź
20
20
1.00
76
3.80
26.3
29.
Maryia Papova
Arka Gdynia
20
20
1.00
52
2.60
38.5
30.
Angelika Slamova
Arka Gdynia
20
20
1.00
59
2.95
33.9
31.
Alice Nayo
DGT AZS Politechnika Gdańska
21
18
0.86
55
2.62
32.7
32.
Martyna Koc
DGT AZS Politechnika Gdańska
19
18
0.95
46
2.42
39.1
33.
María Conde
KGHM BC Polkowice
14
16
1.14
50
3.57
32
34.
Dominika Fiszer
1KS Ślęza Wrocław
21
16
0.76
51
2.43
31.4
35.
Gabija Meškonytė
Wisła Kraków
21
15
0.71
60
2.86
25
36.
Kahleah Copper
PolskaStrefaInwestycji Enea AJP Gorzów Wlkp
19
15
0.79
47
2.47
31.9
37.
Kamila Podgórna
Arka Gdynia
20
15
0.75
45
2.25
33.3
38.
Klaudia Gertchen
CosinusMED Widzew Łódź
21
15
0.71
46
2.19
32.6
39.
Agata Dobrowolska
1KS Ślęza Wrocław
21
14
0.67
47
2.24
29.8
40.
Katarina Vucković
CosinusMED Widzew Łódź
21
12
0.57
48
2.29
25
41.
Miljana Bojović
KGHM BC Polkowice
16
12
0.75
43
2.69
27.9
42.
Arina Bilotserkivska
CosinusMED Widzew Łódź
11
12
1.09
52
4.73
23.1
43.
Agnieszka Haryńska
DGT AZS Politechnika Gdańska
21
12
0.57
46
2.19
26.1
44.
Abigail Glomazic
1KS Ślęza Wrocław
19
10
0.53
46
2.42
21.7
45.
Tatiana Grigoreva
Energa Toruń
17
10
0.59
42
2.47
23.8
46.
Zakiya Saunders
Enea AZS Poznań
13
9
0.69
50
3.85
18
47.
Annamaria Prezelj
PolskaStrefaInwestycji Enea AJP Gorzów Wlkp
21
8
0.38
46
2.19
17.4
48.
Katarzyna Trzeciak
Wisła Kraków
21
8
0.38
48
2.29
16.7
Partnerzy