Kluby
Dokumenty
Kontakt
Linki
Archiwum
Aktualności
Władze
WGiD
Ligi męskie
3LM
U-16 M
U-15 M
U-14 M
U-13 M
U-19 M
U-17 M
U-12 M
U-11 M
Ligi kobiece
U-15 K
U-16 K
U-14 K
U-13 K
U-19 K
U-17 K
U-12 K
2LK
U-11 K
Archiwum Lig
U-20 M
U-18 M
U-22 K
U-18 K
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
Suzuki 1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
Liga juniorów starszych
Liga juniorów
Liga juniorów B
Liga kadetów
Liga kadetów B
Liga młodzików
Liga młodzików B
Liga juniorek starszych
Liga juniorek
Liga juniorek B
Liga kadetek
Liga kadetek B
Liga młodziczek
Liga młodziczek B
U-11 K
U-11 M
SEZON: 2008/2009
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
Suzuki 1 Liga Mężczyzn
Suzuki 1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
Energa Basket Liga Kobiet
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
U-20 M
U-18 M
Juniorzy B U-16 M
Kadeci U-15 M
Kadeci B U-14 M
Młodzicy U-13 M
U-22 K
U-18 K
Juniorki B U-16 K
Kadetki U-15 K
Kadetki B U-14 K
Młodziczki U-13 K
Młodzicy B U-12 M
Młodziczki B U-12 K
Juniorzy starsi U-19 M
Juniorzy U-17 M
Juniorki starsze U-19 K
Juniorki U-17 K
2LK
U-11 K
U-11 M
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Cały sezon
Rzuty za 2
Celne rzuty za 2 suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Play OFF
Ćwierćfinały
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Celne rzuty za 2 suma
Celne rzuty za 2 śr.
Oddane rzuty za 2 suma
Oddane rzuty za 2 śr.
Skuteczność za 2
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Celne rzuty za 2 suma
Celne rzuty za 2 śr.
Oddane rzuty za 2 suma
Oddane rzuty za 2 śr.
Skuteczność za 2
1.
Damian Kulig
GKS Tychy
40
219
5.48
388
9.70
56.4
2.
Krzysztof Mielczarek
GKS Tychy
40
208
5.20
334
8.35
62.3
3.
Marcin Salamonik
Miasto Szkła Krosno
34
179
5.26
331
9.74
54.1
4.
Jakub Czech
KS Sudety Jelenia Góra
33
173
5.24
290
8.79
59.7
5.
Andrzej Misiewicz
Żubry Białystok
32
167
5.22
285
8.91
58.6
6.
Łukasz Wiśniewski
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
36
166
4.61
289
8.03
57.4
7.
Jakub Dłoniak
Znicz Basket Pruszków
35
159
4.54
280
8.00
56.8
8.
Grzegorz Małecki
Resovia Rzeszów
32
158
4.94
297
9.28
53.2
9.
Tomasz Andrzejewski
ZKS Stal Stalowa Wola
32
156
4.88
278
8.69
56.1
10.
Jakub Dłuski
ŁKS Łódź
34
155
4.56
273
8.03
56.8
11.
Łukasz Pacocha
GKS Tychy
39
154
3.95
282
7.23
54.6
12.
Piotr Miś
Siarka Tarnobrzeg
32
154
4.81
271
8.47
56.8
13.
Tomasz Briegmann
Znicz Basket Pruszków
35
149
4.26
270
7.71
55.2
14.
Paweł Wiekiera
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
34
149
4.38
262
7.71
56.9
15.
Tomasz Śnieg
Polonia 2011 Warszawa
39
149
3.82
297
7.62
50.2
16.
Artur Donigiewicz
KS AZS AWF Katowice
34
139
4.09
268
7.88
51.9
17.
Leszek Karwowski
Polonia 2011 Warszawa
38
138
3.63
239
6.29
57.7
18.
Marek Piechowicz
ZKS Stal Stalowa Wola
32
138
4.31
250
7.81
55.2
19.
Tomasz Pisarczyk
PTG Sokół Łańcut
30
138
4.60
249
8.30
55.4
20.
Dardan Berisha
Polonia 2011 Warszawa
37
133
3.59
258
6.97
51.6
21.
Mariusz Piotrkowski
KS AZS AWF Katowice
33
125
3.79
267
8.09
46.8
22.
Mateusz Bartosz
Polonia 2011 Warszawa
39
118
3.03
228
5.85
51.8
23.
Tomasz Wojdyła
KS Sudety Jelenia Góra
32
114
3.56
223
6.97
51.1
24.
Zbigniew Marculewicz
ŁKS Łódź
32
110
3.44
193
6.03
57
25.
Łukasz Olejnik
AZS PWSZ Kalisz
34
110
3.24
196
5.76
56.1
26.
Rafał Kulikowski
Żubry Białystok
31
109
3.52
197
6.35
55.3
27.
Rafał Niesobski
KS Sudety Jelenia Góra
33
104
3.15
201
6.09
51.7
28.
Piotr Pluta
Miasto Szkła Krosno
28
100
3.57
163
5.82
61.3
29.
Michał Marciniak
Siarka Tarnobrzeg
33
94
2.85
185
5.61
50.8
30.
Dariusz Oczkowicz
Miasto Szkła Krosno
35
92
2.63
161
4.60
57.1
31.
Bartłomiej Szczepaniak
ZKS Stal Stalowa Wola
42
90
2.14
212
5.05
42.5
32.
Radosław Basiński
MKS Dąbrowa Górnicza II
30
89
2.97
172
5.73
51.7
33.
Rafał Partyka
ZKS Stal Stalowa Wola
42
89
2.12
194
4.62
45.9
34.
Michał Saran
ŁKS Łódź
34
88
2.59
149
4.38
59.1
35.
Grzegorz Malewski
Znicz Basket Pruszków
35
88
2.51
161
4.60
54.7
36.
Mirosław Frankowski
GKS Tychy
40
88
2.20
161
4.03
54.7
37.
Michał Baran
Siarka Tarnobrzeg
33
87
2.64
180
5.45
48.3
38.
Adrian Mroczek-Truskowski
PTG Sokół Łańcut
30
86
2.87
157
5.23
54.8
39.
Michał Krajewski
AZS PWSZ Kalisz
34
85
2.50
200
5.88
42.5
40.
Maciej Klima
ZKS Stal Stalowa Wola
28
84
3.00
133
4.75
63.2
41.
Piotr Zieliński
MKS Dąbrowa Górnicza II
30
83
2.77
155
5.17
53.5
42.
Piotr Trepka
ŁKS Łódź
35
81
2.31
167
4.77
48.5
43.
Marcin Chodkiewicz
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
36
81
2.25
204
5.67
39.7
44.
Tomasz Milewski
MKS Dąbrowa Górnicza II
29
78
2.69
168
5.79
46.4
45.
Grzegorz Mordzak
ŁKS Łódź
30
77
2.57
164
5.47
47
46.
Adrian Czerwonka
ŁKS Łódź
,
ZKS Stal Stalowa Wola
26
77
2.96
167
6.42
46.1
47.
Tomasz Deja
MKS Dąbrowa Górnicza II
24
77
3.21
144
6.00
53.5
48.
Tomasz Bzdyra
GKS Tychy
39
77
1.97
127
3.26
60.6
49.
Bartosz Dubiel
PTG Sokół Łańcut
28
77
2.75
157
5.61
49
50.
Przemysław Malona
AZS PWSZ Kalisz
32
75
2.34
159
4.97
47.2
51.
Marcin Kolowca
Polonia 2011 Warszawa
39
72
1.85
130
3.33
55.4
52.
Adam Łapeta
Asseco Prokom 2 Gdynia
18
71
3.94
131
7.28
54.2
53.
Piotr Hałas
KS AZS AWF Katowice
26
67
2.58
125
4.81
53.6
54.
Sławomir Sikora
Asseco Prokom 2 Gdynia
29
67
2.31
131
4.52
51.1
55.
Adam Lisewski
ZKS Stal Stalowa Wola
40
67
1.68
118
2.95
56.8
56.
Michał Wołoszyn
ZKS Stal Stalowa Wola
39
64
1.64
139
3.56
46
57.
Mateusz Kostrzewski
Asseco Prokom 2 Gdynia
18
64
3.56
125
6.94
51.2
58.
Artur Bajer
Znicz Basket Pruszków
32
63
1.97
117
3.66
53.8
59.
Marcin Malcherczyk
MKS Dąbrowa Górnicza II
29
62
2.14
86
2.97
72.1
60.
Dariusz Kalinowski
AZS PWSZ Kalisz
34
62
1.82
130
3.82
47.7
61.
Łukasz Kwiatkowski
PTG Sokół Łańcut
29
61
2.10
140
4.83
43.6
62.
Ireneusz Chromicz
PTG Sokół Łańcut
29
60
2.07
101
3.48
59.4
63.
Bartosz Krupa
Siarka Tarnobrzeg
31
60
1.94
173
5.58
34.7
64.
Michał Jankowski
Polonia 2011 Warszawa
38
60
1.58
113
2.97
53.1
65.
Mariusz Matczak
KS Sudety Jelenia Góra
33
59
1.79
114
3.45
51.8
66.
Krzysztof Zych
Siarka Tarnobrzeg
29
59
2.03
103
3.55
57.3
67.
Łukasz Szczypka
MKS Dąbrowa Górnicza II
30
58
1.93
123
4.10
47.2
68.
Mirosław Babiarz
Resovia Rzeszów
,
Miasto Szkła Krosno
32
58
1.81
137
4.28
42.3
69.
Sebastian Balcerzak
Resovia Rzeszów
21
58
2.76
128
6.10
45.3
70.
Brahima Konare
Żubry Białystok
28
56
2.00
137
4.89
40.9
71.
Przemysław Hajnsz
Miasto Szkła Krosno
29
56
1.93
99
3.41
56.6
72.
Paweł Zmarlak
GKS Tychy
38
56
1.47
95
2.50
58.9
73.
Paweł Grzywocz
KS AZS AWF Katowice
30
55
1.83
125
4.17
44
74.
Jakub Załucki
Asseco Prokom 2 Gdynia
31
55
1.77
115
3.71
47.8
75.
Piotr Pamuła
Polonia 2011 Warszawa
35
55
1.57
105
3.00
52.4
76.
Tomasz Włodarczyk
Resovia Rzeszów
22
55
2.50
108
4.91
50.9
77.
Bartosz Sarzało
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
35
55
1.57
96
2.74
57.3
78.
Bartosz Bal
Miasto Szkła Krosno
35
55
1.57
124
3.54
44.4
79.
Robert Morkowski
AZS PWSZ Kalisz
25
54
2.16
114
4.56
47.4
80.
Paweł Rynkiewicz
Resovia Rzeszów
30
54
1.80
124
4.13
43.5
81.
Igor Trela
Asseco Prokom 2 Gdynia
24
54
2.25
93
3.88
58.1
82.
Krzysztof Kalinowski
Miasto Szkła Krosno
29
51
1.76
113
3.90
45.1
83.
Artur Grygiel
KS Sudety Jelenia Góra
33
50
1.52
94
2.85
53.2
84.
Przemysław Lewandowski
Polonia 2011 Warszawa
31
50
1.61
94
3.03
53.2
85.
Piotr Jagoda
Żubry Białystok
30
49
1.63
112
3.73
43.8
86.
Rafał Rajewicz
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
24
49
2.04
92
3.83
53.3
87.
Tomasz Świętoński
Asseco Prokom 2 Gdynia
24
48
2.00
106
4.42
45.3
88.
Krzysztof Morawiec
ŁKS Łódź
33
47
1.42
97
2.94
48.5
89.
Piotr Brzozowski
Żubry Białystok
31
47
1.52
78
2.52
60.3
90.
Marcin Ecka
Znicz Basket Pruszków
19
47
2.47
96
5.05
49
91.
Łukasz Bąk
ŁKS Łódź
27
45
1.67
76
2.81
59.2
92.
Grzegorz Szybowicz
KS AZS AWF Katowice
33
45
1.36
109
3.30
41.3
93.
Grzegorz Sołtysiak
Miasto Szkła Krosno
26
45
1.73
81
3.12
55.6
94.
Kamil Zakrzewski
Żubry Białystok
31
44
1.42
98
3.16
44.9
95.
Mariusz Wójcik
Siarka Tarnobrzeg
33
42
1.27
78
2.36
53.8
96.
Rafał Urbaniak
Znicz Basket Pruszków
28
42
1.50
99
3.54
42.4
97.
Kacper Młynarski
Resovia Rzeszów
27
40
1.48
87
3.22
46
98.
Paweł Bogdanowicz
MKS Dąbrowa Górnicza II
30
40
1.33
83
2.77
48.2
99.
Karol Szpyrka
ZKS Stal Stalowa Wola
41
40
0.98
94
2.29
42.6
100.
Piotr Pustelnik
GKS Tychy
39
40
1.03
86
2.21
46.5
101.
Artur Busz
Żubry Białystok
33
39
1.18
72
2.18
54.2
102.
Marcin Środa
Resovia Rzeszów
,
KS AZS AWF Katowice
31
38
1.23
94
3.03
40.4
103.
Tomasz Nogalski
ŁKS Łódź
35
37
1.06
91
2.60
40.7
104.
Łukasz Niesobski
KS Sudety Jelenia Góra
28
37
1.32
79
2.82
46.8
105.
Jarosław Kalinowski
AZS PWSZ Kalisz
,
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
36
36
1.00
101
2.81
35.6
106.
Krzysztof Krajniewski
Asseco Prokom 2 Gdynia
26
35
1.35
69
2.65
50.7
107.
Michał Szczytyński
Siarka Tarnobrzeg
29
35
1.21
68
2.34
51.5
108.
Krzysztof Koziński
MKS Dąbrowa Górnicza II
26
32
1.23
76
2.92
42.1
109.
Michał Kułyk
PTG Sokół Łańcut
30
32
1.07
84
2.80
38.1
110.
Sebastian Biela
Resovia Rzeszów
31
31
1.00
93
3.00
33.3
111.
Michał Rabka
Siarka Tarnobrzeg
22
28
1.27
68
3.09
41.2
112.
Adrian Suliński
Znicz Basket Pruszków
34
27
0.79
72
2.12
37.5
113.
Adam Bet
Żubry Białystok
28
23
0.82
69
2.46
33.3
Partnerzy